O nas

Jesteśmy zespołem lekarzy, którzy od ponad 20 lat specjalizują się w różnych dziedzinach stomatologii. W 2001 roku podjęliśmy decyzję o połączeniu pod jednym dachem gabinetu implantologicznego, ortodontycznego i gabinetów stomatologicznych. Od prawie 17 lat pracujemy więc razem i dbamy by usługi, które świadczymy w Gabinetach Specjalistycznych Biodent były realizowane profesjonalnie i z najwyższą starannością a każdy nasz pacjent cieszył się zdrowym uśmiechem.

Łączenie się prywatnych gabinetów stomatologicznych w większe zespoły jest naturalnym kierunkiem rozwoju w naszej dziedzinie. Dzięki specjalizacji lekarzy i ich bliskiej współpracy wiele schorzeń kiedyś nieuleczalnych albo wymagających od pacjenta kilkunastu wizyt u różnych, nie współpracujących ze sobą lekarzy może być obecnie skutecznie leczonych, w oparciu o interdyscyplinarną ścieżkę leczenia, którą proponujemy naszym Pacjentom.

Owocem naszej wieloletniej pracy jest stworzenie  zespołu lekarzy stomatologicznych, dzięki współpracy których nasi pacjenci przed rozpoczęciem leczenia są diagnozowani a następnie  – według potrzeb –  odbywają kolejne etapy leczenia.  Poza leczeniem ortodontycznym i implantologią oferujemy pełny zakres usług obejmujący wszystkie dziedziny stomatologii – leczenie zachowawcze, protetykę, chirurgię stomatologiczną, stomatologię estetyczną  oraz leczenie chorób błon śluzowych jamy ustnej i parodontozy.

Nasze gabinety wyposażyliśmy w taki  sprzęt specjalistyczny używany w trakcie zabiegów, aby zapewniał możliwość przeprowadzenia pełnej ścieżki leczenia, zapewniając precyzję wykonywanych prac lekarzom i komfort procesu leczenia pacjentom. Regularnie podnosimy kwalifikacje podczas szkoleń, które oferują współpracujące z nami firmy.